Yhteystiedot

Päiväkotien yhteystiedot

Päiväkotien yhteystiedot löydät päiväkotien alasivulta.

Löydä päiväkotisi

Aluejohtajat

Heidi Valio

Etelä-Suomi ja Länsi-Suomi

050 349 9606
heidi.valio@touhula.fi

Antti Kaisto

Itä-Suomi, Keski-Suomi, Pirkanmaa ja Pohjois-Suomi

040 769 0033
antti.kaisto@touhula.fi

Palvelupäälliköt

Riikka Manninen

Vantaa, Lahti, Järvenpää ja Sipoo

050 466 3065
riikka.manninen@touhula.fi

Maiju Tiittanen

Jyväskylä, Lapua, Muurame (Kinkomaa), Toivakka ja Laukaa

044 987 1003
maiju.tiittanen@touhula.fi

Pirjo Kosonen

Helsinki, Hyvinkää, Hämeenlinna, Kerava, Lohja ja Nurmijärvi

050 324 9969
pirjo.kosonen@touhula.fi

Essi Söderholm

Kotka, Kouvola, Lappeenranta, Porvoo, Pyhtää ja Vihti

050 302 7280
essi.soderholm@touhula.fi

Kirta Väisänen

Espoo ja Kirkkonummi

044 417 5789
kirta.vaisanen@touhula.fi

Susanna Turunen

Kangasala, Mikkeli, Nokia, Pirkkala, Tampere, Varkaus ja Ylöjärvi

044 733 3303
susanna.turunen@touhula.fi

Susan Taitonen-Isokangas

Alastaro, Pori, Rauma, Salo ja Turku

050 462 7530
susan.taitonen-isokangas@touhula.fi

Marjo Mäntyjärvi

Joensuu, Kontiolahti, Kuopio, Savonlinna ja Siilinjärvi

044 774 7730
marjo.mantyjarvi@touhula.fi

Marja-Leena Kasurinen

Joensuu, Kontiolahti, Kuopio, Savonlinna ja Siilinjärvi

Opintovapaalla

Tiina Antila

Kempele, Liminka, Rovaniemi ja Tyrnävä

050 462 3702
tiina.antila@touhula.fi

Ulla Arnici

Kempele, Liminka, Muhos, Oulu ja Raahe

050 374 9821
ulla.arnici@touhula.fi

Uudet päiväkotihankkeet

Jari Mäki-Runsas

Kuntasuhteista vastaava johtaja

040 355 9277
jari.maki-runsas@touhula.fi

Esa Haverinen

Asiakkuuspäällikkö

040 582 2489
esa.haverinen@touhula.fi

Pekka Lantto

Kiinteistöpäällikkö

040 668 5830
pekka.lantto@touhula.fi

Yritys- ja tukipalvelut

Helena Pyykkö

Aluejohtaja, Kasvu- ja kehitystiimi

050 517 0757
helena.pyykko@touhula.fi

Sari Juutilainen

Palvelupäällikkö, Kasvu- ja kehitystiimi

045 125 8401
sari.juutilainen@touhula.fi

Annukka Hyvärinen

Palvelupäällikkö, Kasvu- ja kehitystiimi

040 147 3100
annukka.hyvarinen@touhula.fi

Virpi Holmqvist

Toimitusjohtaja

040 537 6133
virpi.holmqvist@touhula.fi

Sirpa Turves-Mankila

Liiketoimintajohtaja

040 088 8244
sirpa.turves-mankila@touhula.fi

Antti Kummu

Talousjohtaja

050 432 4486
antti.kummu@touhula.fi

Jaana Lamberg

Henkilöstöpäällikkö

045 1899 669
jaana.lamberg@touhula.fi

Sanna Kemppainen

Tietohallintopäällikkö

050 301 8906
sanna.kemppainen@touhula.fi

Tiina Nurmela-Aaltonen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

050 362 1370
tiina.nurmela@touhula.fi

Toimistot

Pääkonttori

Isokatu 25, 4krs.
90100 Oulu

010 325 8600

Etelä-Suomen toimisto

Fabianinkatu 8
00130 Helsinki

Keski-Suomen toimisto

Välikatu 4 A 28 a
40700 Jyväskylä

Laskutus

Myyntilaskutus
Puh. 010 325 8652
laskutus@touhula.fi

Palkkahallinto
Puh. 010 325 8899 (klo 12-14)
HRtouhula@touhula.fi

Lähetä palautetta

Kysy, kommentoi, kehitä. Vastaamme sinulle mahdollisimman pian.