Yhteystiedot

Päiväkotien yhteystiedot

Päiväkotien yhteystiedot löydät päiväkotien alasivulta.

Löydä päiväkotisi

Etelä-Suomi

Heidi Valio

Aluejohtaja

050 349 9606
heidi.valio@touhula.fi

Annukka Hyvärinen

Palvelupäällikkö

040 147 3100
annukka.hyvarinen@touhula.fi

Pirjo Kosonen

Palvelupäällikkö

050 324 9969
pirjo.kosonen@touhula.fi

Essi Söderholm

PALVELUPÄÄLLIKKÖ

050 302 7280
essi.soderholm@touhula.fi

Länsi-Suomi

Katarina Helander

Aluejohtaja

044 033 3388
katarina.helander@touhula.fi

Riikka Manninen

Palvelupäällikkö

050 466 3065
riikka.manninen@touhula.fi

Essi Söderholm

PALVELUPÄÄLLIKKÖ

050 302 7280
essi.soderholm@touhula.fi

Susan Taitonen-Isokangas

Palvelupäällikkö

050 462 7530
susan.taitonen-isokangas@touhula.fi

Laura Jansson

Palvelupäällikkö

044 417 5711
laura.jansson@touhula.fi

Pohjois-Suomi

Antti Kaisto

Aluejohtaja

040 769 0033
antti.kaisto@touhula.fi

Tiina Antila

Palvelupäällikkö

050 462 3702
tiina.antila@touhula.fi

Ulla Arnici

Palvelupäällikkö

050 374 9821
ulla.arnici@touhula.fi

Heli Mönttinen

Palvelupäällikkö

040 187 2100
heli.monttinen@touhula.fi

Keski-Suomi

Sari Juutilainen

Aluejohtaja

045 125 8401
sari.juutilainen@touhula.fi

Maiju Tiittanen

Palvelupäällikkö

044 987 1003
maiju.tiittanen@touhula.fi

Susanna Turunen

Palvelupäällikkö

044 733 3303
susanna.turunen@touhula.fi

Kirta Väisänen

Palvelupäällikkö

044 417 5789
kirta.vaisanen@touhula.fi

Itä-Suomi

Marja-Leena Kasurinen

Aluejohtaja

040 058 4200
marja-leena.kasurinen@touhula.fi

Susanna Turunen

Palvelupäällikkö

044 733 3303
susanna.turunen@touhula.fi

Uudet päiväkotihankkeet

Esa Haverinen

Asiakkuuspäällikkö

040 582 2489
esa.haverinen@touhula.fi

Helena Pyykkö

Asiakkuuspäällikkö

050 517 0757
helena.pyykko@touhula.fi

Yritys- ja tukipalvelut

Virpi Holmqvist

Toimitusjohtaja

040 537 6133
virpi.holmqvist@touhula.fi

Sirpa Turves-Mankila

Varhaiskasvatusjohtaja

040 088 8244
sirpa.turves-mankila@touhula.fi

LL

Lauri Lipsanen

Talousjohtaja

050 055 6221
lauri.lipsanen@touhula.fi

Tiina Lämsä

Pedagoginen johtaja

050 442 8658
tiina.lamsa@touhula.fi

Jaana Lamberg

Henkilöstöpäällikkö

045 1899 669
jaana.lamberg@touhula.fi

Sanna Kemppainen

Tietohallintopäällikkö

050 301 8906
sanna.kemppainen@touhula.fi

Pekka Lantto

Kiinteistöpäällikkö

040 668 5830
pekka.lantto@touhula.fi

Tiina Nurmela-Aaltonen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

050 362 1370
tiina.nurmela@touhula.fi

Toimistot

Pääkonttori

Isokatu 25, 4krs.
90100 Oulu

010 325 8600

Etelä-Suomen toimisto

Fabianinkatu 8
00130 Helsinki

Keski-Suomen toimisto

Välikatu 4 A 28 a
40700 Jyväskylä

Laskutus

Myyntilaskutus
Puh. 010 325 8652
laskutus@touhula.fi

Palkkahallinto
Puh. 010 325 8899 (klo 12-14)
HRtouhula@touhula.fi

Ostolaskutus
Puh. 010 325 8662
taloushallinto@touhula.fi

Lähetä palautetta

Kysy, kommentoi, kehitä. Vastaamme sinulle mahdollisimman pian.