Yhteystiedot

Päiväkotien yhteystiedot

Päiväkotien yhteystiedot löydät päiväkotien alasivulta.

Etelä-Suomi

Heidi Valio

Aluejohtaja

050 349 9606
heidi.valio@touhula.fi

Annukka Hyvärinen

Palvelupäällikkö

040 147 3100
annukka.hyvarinen@touhula.fi

Pirjo Kosonen

Palvelupäällikkö

050 324 9969
pirjo.kosonen@touhula.fi

Essi Söderholm

PALVELUPÄÄLLIKKÖ

050 302 7280
essi.soderholm@touhula.fi

Länsi-Suomi

Katarina Helander

Aluejohtaja

044 033 3388
katarina.helander@touhula.fi

Riikka Manninen

Palvelupäällikkö

050 466 3065
riikka.manninen@touhula.fi

Susan Taitonen-Isokangas

Palvelupäällikkö

050 462 7530
susan.taitonen-isokangas@touhula.fi

Laura Jansson

Palvelupäällikkö

044 417 5711
laura.jansson@touhula.fi

Pohjois-Suomi

KE

Kati Eteläaho

Aluejohtaja

050 466 7812
kati.etelaaho@touhula.fi

Heli Mönttinen

Palvelupäällikkö

040 187 2100
heli.monttinen@touhula.fi

PK

Piia Kekkonen

Palvelupäällikkö

050 435 9790
piia.kekkonen@touhula.fi

Ulla Arnici

Palvelupäällikkö

050 374 9821
ulla.arnici@touhula.fi

Keski-Suomi

Sari Juutilainen

Aluejohtaja

045 125 8401
sari.juutilainen@touhula.fi

Maiju Tiittanen

Palvelupäällikkö

044 987 1003
maiju.tiittanen@touhula.fi

Susanna Turunen

Palvelupäällikkö

044 733 3303
susanna.turunen@touhula.fi

HR

Heidi Rajanen

Palvelupäällikkö

050 591 2493
heidi.rajanen@touhula.fi

Itä-Suomi

JH

Johanna Huhta

Aluejohtaja

050 582 5061
johanna.huhta@touhula.fi

Kirta Väisänen

Palvelupäällikkö

044 417 5789
kirta.vaisanen@touhula.fi

JN

Johanna Naakka

Palvelupäällikkö

044 733 3312
johanna.naakka@touhula.fi

Uudet päiväkotihankkeet

Annareetta Vaara

Myynti- ja kehitysjohtaja

050 342 6508
annareetta.vaara@touhula.fi

Helena Pyykkö

Asiakkuuspäällikkö

050 517 0757
helena.pyykko@touhula.fi

Tommy Öhman

Hankekehityspäällikkö

043 824 5114
tommy.ohman@touhula.fi

Yritys- ja tukipalvelut

Virpi Holmqvist

Toimitusjohtaja

040 537 6133
virpi.holmqvist@touhula.fi

Minna Nissinen

Strategia- ja talousjohtaja

040 766 6726
minna.nissinen@touhula.fi

TK

Tapani Kyrki

Liiketoimintajohtaja

050 376 1373
tapani.kyrki@touhula.fi

Jaana Lamberg

Henkilöstöjohtaja

045 1899 669
jaana.lamberg@touhula.fi

Pekka Lantto

Kiinteistöpäällikkö

040 668 5830
pekka.lantto@touhula.fi

Ossi Ahto

MARKKINOINTI- JA VIESTINTÄJOHTAJA

040 083 3883
ossi.ahto@touhula.fi

Toimistot

Pääkonttori

Isokatu 25, 4krs.
90100 Oulu

010 325 8600

Etelä-Suomen toimisto

Pohjoinen Makasiinikatu 4, 2.krs
00130 Helsinki

Keski-Suomen toimisto

Välikatu 4 A 28 a
40700 Jyväskylä

Laskutus

Myyntilaskutus
Puh. 010 325 8652
laskutus@touhula.fi

Palkkahallinto
Puh. 010 325 8899 (klo 12-14)
HRtouhula@touhula.fi

Ostolaskutus
Puh. 010 325 8662
taloushallinto@touhula.fi